ЗАПРОШУЄМО ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ОНЛАЙН-БЕСІДУ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 22 квітня 2022 року № 1-4408-22 «Про просвітницькі заходи з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації» у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» 05 травня 2022 року о 12:30 годині відбудеться онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти із представниками Одеського державного університету внутрішніх справ на тему «Уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами. Поведінка здобувачів освіти у надзвичайній ситуації».

Спікери ‑ Залевська Іринакандидат юридичних наук,доцент кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки, підполковник поліції; Мосузенко Володимир, викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки, майор поліції.

Під час бесіди здобувачів вищої освіти буде проінстуктовано щодо поводження з невідомими предметами і пристроями та проінформовано про небезпечні предмети і правила поведінки, у разі виявлення їх виявлення.

 

Запрошуємо приєднатися до онлайн-зустрічі за посиланням:
https://us04web.zoom.us/j/76732882296?pwd=dTVreXJLQXFzdVNrTUp0aVpZUzdJUT09
Ідентифікатор конференції: 767 3288 2296
Код доступу: 1