відбулось чергове засідання Студентської колегії Університету

14 квітня 2020 року відбулось чергове засідання Студентської колегії Університету. На порядок денний було винесени питання, щодо моніторингу відвідування навчальних занять здобувачами вищої освіти, підготовка профорієнтаційної інформації щодо розміщення реклами в Instagram з метою залучення потенційних абітурієнтів; обговорено роботу студентського самоврядування в період карантину та проблематику, з якою здобувачі вищої освіти частіше звертаються до органів студентського самоврядування. Оперативно проведено збори, щодо визначених питань колегія прийняла рішення одноголосно. Голова Студентської колегії Університету разом зі старостами тримають  постійний зв'язок з усіма здобувачами освіти УМО,  зокрема із тими здобувачами освіти, які залишились у гуртожитку.