І ЕТАП ХІІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

         Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України ЗАПРОШУЄ здобувачів вищої освіти взяти участь в І етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка.

         Творчі роботи можуть передбачати теми, пов’язані, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, що сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

         Мета - розвиток інтелектуального, творчого потенціалу, національно-патріотичної свідомості здобувача вищої освіти, формування активної життєвої позиції.

Дедлайн: 27 жовтня 2022 року.

Заявки на участь у конкурсі та творчі роботи приймаються за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcGKcYW9GuiI_lWVwmKWGZIUcgNAq7taS1dyZ3EiXfnaZ_BA/viewform?usp=sf_link

         Авторів найкращих робіт буде відзначено Дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня та відповідними сертифікатами, а їхні роботи опубліковано на сайті та в соціальних мережах Інституту.

Учасники конкурсу – здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології.

Вимоги до творчої роботи. Робота повинна містити назву; прізвище та ім’я автора; назву навчального закладу, в якому навчається автор.

Рекомендований обсяг есе: 1 сторінка А4, 12 кегль, шрифт Time New Romans.

Форма есе ‑ вільна.

Критерії оцінювання: оригінальність, креативність, новаторство, логічність та послідовність думки. Дотримання стилістичних та пунктуаційних правил.

Бажаємо учасникам конкурсу успіху!

Детальна інформація: Драгунова Віра Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

 Тел.: (096) 97-150-60            E-mail: dragunowa.v@uem.edu.ua