26 квітня 2016 року відбудуться вибори Голови Студентської колегії УМО

Відповідно до статті 40 Закону України про «Вищу освіту», а також до Положення про Студентську колегію УМО від 26 квітня 2016 року в аудиторії № 411 (І корпус, 4 поверх) ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»  відбудуться вибори Голови Студентської колегії УМО.

За посаду Голови Студентської колегії УМО будуть змагатися три кандидати, студенти І-го курсу денної форми навчання:

1. Гончарова Анна, староста групи МОБ-15Д2, напрям підготовки «Менеджмент » (Передвиборча Програма кандидата);
  2. Маслова Катерина, студентка групи ПБ-15-Д2, напрям підготовки «Психологія», організатор театрального гуртка Студентського клубу в структурі Студентської колегії УМО (Передвиборча Програма кандидата);
  3. Некрасов Михайло, староста групи УПБ-15Д3, напрям підготовки «Управління персоналом та економіка праці», керівник Студентського клубу Студентської колегії УМО (Передвиборча Програма кандидата).

21 квітня 2016 року на загальних зборах студентів денної форми навчання кандидати представили свої передвиборчі Програми та відповіли на запитання щодо перспективних планів своєї діяльності на посаді Голови Студентської колегії УМО.

Тому, побажаємо успіхів нашим кандидатам в чесній, прозорій та демократичній боротьбі на виборах !