У ННІМП ЗДОБУВАЧКАМ ВИЩОЇ ОСВІТИ ВИПЛАЧЕНО СТИПЕНДІЮ ВІД ТОВ «ІНСТИТУТ ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЇ НАУКОВОГО РОЗВИТКУ ТА ПРОМИСЛОВИХ ВІДНОСИН»

За ініціативи директора ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Тетяни Рожнової та за підтримки ТОВ «Інститут інтернаціоналізації наукового розвитку та промислових відносин» в особі директора Павла Калиновського двом здобувачам вищої освіти було призначено виплату щомісячної стипендії у другому семестрі 2021-2022 н.р.

У січні 2022 року було проведено засідання Стипендіальної комісії, на якому за поданням кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП, членами комісії було підтримано кандидатуру на отримання стипендії здобувачу вищої освіти групи ПБ-20-Д1 Бабіч Крістіни, а за поданням кафедри економіки, підприємництва та менеджменту – підтримано кандидатуру на отримання стипендії здобувача вищої освіти групи МОБ-20-Д1 Кононенко Катерини.

Оскільки в січні-лютому 2022 року тривали процедури щодо погодження, оформлення відповідних фінансових документів бухгалтерією, планувалося виплатити стипендію у лютому 2022 року.

З початку агресії рф 24 лютого 2022 року не було можливості виплатити стипендію здобувачам освіти. Проте директор ТОВ «Інститут інтернаціоналізації наукового розвитку та промислових відносин» Павло Калиновський дотримав взятих на себе зобов’язань. Стипендію Бабіч Крістіні та Кононенко Катерині було виплачено з серпні 2022 року по 24 березня 2023 року на зустрічі в ННІМП.

На врученні стипендії здобувачам вищої освіти Павлом Калиновським були присутні також директор ННІМП Тетяна Рожнова та в.о. заступника директора Наталія Приходькіна.

Сердечно дякуємо ТОВ «Інститут інтернаціоналізації наукового розвитку та промислових відносин» в особі директора Павла Калиновського за увагу та підтримку здобувачів вищої освіти ННІМП, що є мотивуючою складовою у воєнний час.

Все буде Україна!