Cеред студентів денної форми навчання відбувся «Гарбузовий Движ»

30 жовтня в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» о 15:00 в рамках святкування «Хеллоуіна», серед студентів денної форми навчання, відбувся «Гарбузовий Движ». «Хеллоуін» або ж «Відьомська ніч» – сучасне свято, яке бере свій початок від старовинного кельтського і святкується як «надвечір’я Дня всіх святих» 31 жовтня кожного року. За переказами, в ніч перед «Хеллоуіном» духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем всіх святих.

Також одними із символів свята є страхітливі костюми та маски. Традиція одягати костюм стала символом свята зовсім недавно, проте швидко завоювала прихильність у серцях людей і стала невід'ємним атрибутом «Хеллоуіну». Хто тільки не побував у нас на святі! Чарівний містер Смерть, страхітливий Скелет, Дівчина-Кішка, Вампір, Страждалець із зашитим ротом! Казкові особи взяли активну участь у вікторині на якій змогли більш детальніше дізнатися про «Хеллоуін» та багато інших цікавих фактів про це свято. Також студенти взяли участь у костюмованому конкурсі на титул «Кращого образу». Студенти із запалом брали участь в цікавих іграх та випробуваннях. Нагородою для студентів були солодощі та маленькі подаруночки з символікою «Хеллоуіну».

Залишивши яскраві спогади на сторінках студентського життя, студенти з ніжною посмішкою згадують це диковинне і містичне свято!