Для студентів денної форми навчання було проведено національно-патріотичний захід присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», для студентів денної форми навчання, було проведено національно-патріотичний захід присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Захід присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні зі студентами Навчально-наукового інституту менеджменту та психології проводив методист відділу навчальної роботи, магістр історії Зубенок Є.С., за участю куратора групи МОБ-17Д2, кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки підприємництва та менеджменту Михайлова А.П. та заступника директора з навчально-виховної роботи ННІМП, кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології та особистісного розвитку Пустовалова І.В.

Учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Тематична доповідь виступаючого нікого не залишила байдужим та викликала дискусії і обговорення серед присутніх. Захід ще і ще раз підтвердив, що наші студенти є гідними продовжувачами слави, подвигу і гідності всіх українців, хто боронив і боронить нашу Незалежність.