Гурт представників Студентської колегії подарував жінкам Університету концертну програму з нагоди Міжнародного жіночого дня

7 березня 2018 року під час вітання ректором ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Кириченко М.О. жінок Університету з Міжнародним жіночім днем у Актовій залі Університету, гурт хлопців, представників Студентської колегії УМО, у складі: голова Студентської колегії УМО – Некрасов М., керівник відділу спортивного виховання – Дехтяр Д. та староста гуртожитку Університету – Кутовець В., подарував всім жінкам Університету невеличку святкову концертно-розважальну програму з нагоди Міжнародного жіночого дня. У святковій програмі звучали слова-вітання, вірші та пісня, які порадували глядачів, подарували гарний настрій та позитивні, святкові емоції.

По завершенню святкового виступу глядачі були вдячні студентам за гарний настрій та передсвяткові вітання! Приємно було чути позитивні відгуки глядачів після концерту. Дякуємо Студентської колегії УМО за поздоровлення та передсвятковий настрій!