Опитування здобувачів вищої освіти, які проживають у гуртожитку університету

До уваги здобувачів вищої освіти, які проживають у гуртожитку  ДЗВО «Університет менеджменту освіти»!

Питання покращення умов проживання та побуту студентів у гуртожитку ДЗВО «УМО» стоїть одним із першочергових завдань!

З метою об’єднання зусиль ректорату, Навчально-наукового інституту менеджменту та психології і студентів для наведення порядку у гуртожитку Університету, за сприяння директора ННIМП Алейнікової О.В. та за ініціативи заступника директора ННІМП з навчальної-виховної роботи Жукової І.В., разом з головою Студентської колегії ДЗВО «УМО» Чепенко Є.І., розроблена АНКЕТА для опитування здобувачів вищої освіти, які проживають у гуртожитку  ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Для проходження анкетування перейдіть, будь-ласка, за посиланням:

Ваші відповіді будуть використані для покращення побуту та поліпшення умов вашого проживання у гуртожитку ДЗВО "УМО"!

Дякуємо вам за співпрацю та розуміння!