Почався виборчий процес щодо чергових виборів кандидатів на посаду голови Студентської колегії УМО

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ
СТУДЕНТСЬКА КОЛЕГІЯ УМО

Шановні студенти!

Виборча комісія при Студентській колегії УМО
оголошує про початок виборчого процесу щодо
чергових виборів кандидатів на посаду голови Студентської колегії УМО,

які відбудуться 26 квітня 2018 року.

Для участі у виборах на посаду голови Студентської колегії УМО кандидатам необхідно:

1) до 09.04.2018 р. зареєструватись у виборчій комісії при Студентській колегії УМО кандидатом на посаду голови Студентській колегії УМО для участі у чергових виборах (І корпус, каб. 405);

2) до 13.04.2018 р. представити власну передвиборчу програму кандидата на посаду голови Студентської колегії УМО для участі у чергових виборах на розгляд виборчої комісії та для розміщення на сайті Університету (І корпус, каб. 405).

З повагою до вас,
голова виборчої комісії                                                                                                                   Морозова К.!