Проведено захід по благоустрою закріпленою за академічними групами території Університету

08 листопада 2016 року за ініціативи Студентської колегії УМО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» студентами денної форми навчання було проведено захід по благоустрою закріпленою за академічними групами території Університету.

Студенти академічних груп ПБ-15-Д2, ПБ-16-Д2, УПБ-15-Д2, УПБ-15-Д3, МОБ-16-Д2 з молодим запалом та енергією прибрали опале листя, привели в порядок квіткарі, очистили територію від сміття.

За підсумками проведеного заходу Студентська колегія УМО зробила висновок, що той запал та енергія, з якою студенти виконували роботу, осіннє прибирання закріплених за академічними групами територій в Університеті стане щорічною доброю традицією для студентів Університету.