Результати виборів голови Студентської колегії

Від імені студентської центральної виборчої комісії Університету вітаю всіх здобувачів вищої освіти з Днем студента! 16 листопада 2020 року відбулись вибори голови Студентської колегії ДЗВО "Університет менеджменту освіти" та в це символічне свято, ми хочемо оголосити результати голосування. Студентська ЦВК Університету вперше проводила вибори в online режимі. Враховуючи всі можливі варіанти ми зробили максимально зручні умови для голосування здобувачів вищої освіти з дотриманням всіх необхідних заходів виборчого процесу у дистанційній формі. Хочемо зазначити, що явка на вибори була на 10% більше ніж той рік, що підтверджує наші сподівання, що дистанційне голосування більше доступне. За підрахунками голосів - 84,1% здобувачів вищої освіти підтримали кандидата на посаду та обрали головою Студентської колегії ДЗВО "Університет менеджменту освіти" здобувача вищої освіти Чепенко Єлизавету. Ми від щирого серця вітаємо Лізу з обранням на посаду голови студентського самоврядування Університету та бажаємо їй та її команді сил, витримки, наснаги в роботі та завжди залишатись вірними собі! Успіхів! Зі святом!!!

голова Студентської ЦВК Університету
Грищенко Мирослав