Студенти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології взяли участь у роботі VI Міжнародної студентської конференції

10-12 листопада 2017 р. студенти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» взяли активну участь у роботі VI Міжнародної студентської конференції «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти», яка відбулась на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди. Від Університету на конференції виступили з доповідями заступник голови Студентської колегії УМО з навчально-наукової роботи Бокша Анастасія, голова студентського культурно-масового центру Заваляєва Христина та студентка групи МОБ-17-Д2 Симоненко Євгенія. Також студенти Університету презентували модель «Розвитку студентського самоврядування ННІМП» в рамках тренінгу «Стратегія розвитку Студентської ради ВНЗ». В роботі конференції взяли участь студенти з Дніпра, Харкова, Чернівців, Донецька, Житомира та інших міст України.