Студенти відвідали Меморіальний комплекс музею Історії України у Другій світовій війні

6 жовтня 2017 року студенти денної форми навчання, групи ПБ-17-Д2, разом з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін Штангей С. В., відвідали Меморіальний комплекс Національного музею Історії України у Другій світовій війні у рамках урочистих заходів щодо 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії. Захід відбувся за сприяння та на запрошення адміністрації Музею.

Студенти з великим задоволенням і цікавістю оглянули експозиції, раритетні експонати часів Другої світової війни. Вони також зустрілись із дослідниками документальних та фотоархівів УПА Василем Гуменюком і Володимиром Третяком в рамках проекту «Музейна платформа історика» та прослухали їх доповідь і подивились презентацію на тему «Віднайдена історія», яка була присвячена невідомим сторінкам розвитку та діяльності УПА.

Студенти з великою зацікавленість занурились у невідомі, широким колам населення України, віхи історичного екскурсу. В кінці заходу вони змогли отримати вичерпані відповіді на свої запитання та отримали у подарунок книгу за підписом авторів.

Щиро дякуємо адміністрації та працівникам Національного музею Історії України у Другій світовій війні за співпрацю та запрошення на дуже захоплюючі і цікаві для студентства заходи!