Тренінгові заняття із розвитку лідерських якостей для майбутніх управлінців

10 травня 2017 року о 11:30 в аудиторії 3.4 у III корпусі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбулись тренінгові заняття із розвитку лідерських якостей для майбутніх управлінців, в якому прийняли участь студенти груп ІІ-го курсу УПБ-15Д2 та УПБ-15Д3. На початку тренінгу голова Студентської колегії УМО Михайло Некрасов, привітав учасників, побажав плідної роботи і гарного настрою та передав слово ведучій заходу студентці групи УПБ-15Д3 Чепенко Єлизаветі. Під час тренінгу студенти ознайомились з різними моделями виходу з конфліктних ситуацій, пропонували свої варіанти і у рольовій грі наочно продемонстрували гідний вихід з конфлікту. Так само розглянули основи управління власними емоційними станами та прийняття критики, висловили свої думки щодо прийняття критики у своїй майбутній професійній діяльності. Під час тренінгу учасники мали можливість, в ході ігрових вправ, розвинути навички впевненої та безконфліктної поведінки, проявити себе в якості лідера групи, впевнено приймати рішення, в той же час в процесі обговорення подивитись на свої помилки зі сторони і зробити висновки. Наприкінці заходу учасники зробили загальне фото і ведуча подякувала всім учасникам за активну участь і гарний настрій.