У Київській міській державні адміністрації відбувся Молодіжний форум «Крок до взаємодії»

28 вересня 2017 року у Київській міській державні адміністрації відбувся Молодіжний форум «Крок до взаємодії». На якому були присутні представники Студентської колегії УМО: Некрасов Михайло – голова, а також Діхтяр Денис, Зоріна Єлизавета,Стицюра Дар’я та Драгальчук Анна.

На сьогодні в Києві не існує єдиного організованого студентського самоврядування. Тому мета цього форуму була направлена на налагодження взаємозв’язків між поколіннями, організацію плідної співпраці, розвитку справжнього демократичного суспільства та впровадження європейської моделі самоврядування. Керівники структурних підрозділів Міської влади в залі презентували нову систему взаємодії між молоддю та місцевою владою, надихнувши молодь на нові звершення. Досягнена домовленість, що діалог в рамках цього проекту буде продовжено і в подальшому із залученням активних представників з числа студентства, до лав яких як раз і входять студенти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».