У ННІМП ПРИЗНАЧИЛИ СТИПЕНДІЮ ДВОМ ЗДОБУВАЧАМ ВИЩОЇ ОСВІТИ

З 31 січня 2022 року  в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» розпочався ІІ семестр освітнього процесу.

За ініціативи директорки ННІМП Тетяни Рожнової та за підтримки ТОВ «Інститут інтернаціоналізації наукового розвитку та промислових відносин», в особі директора Петра Калиновського, двоє здобувачів вищої освіти матимуть можливість отримувати щомісячно стипендії у другому семестрі 2021-2022 навчального року.

У січні 2022 року проведено перше засідання Стипендіальної комісії щодо призначення стипендії двом здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

За поданням кафедри психології  та особистісного розвитку, членами комісії підтримано кандидатуру на отримання стипендії  здобувачки вищої освіти групи ПБ-20-Д1 Бабіч Крістіни. За поданням кафедри економіки, підприємництва та менеджменту – підтримано кандидатуру на отримання стипендії здобувачки вищої освіти групи МОБ-20-Д1 Кононенко Катерини.

Вітаємо Бабіч Крістіну та Кононенко Катерину із призначенням стипендії!

Стипендії будуть виплачуватись помісячно по червень місяць 2022 року включно, за січень – лютий місяць 2022 року стипендія виплатиться за два місяці разом, оскільки наразі тривають процедури щодо погодження, оформлення відповідних фінансових документів з НАПН України.

Сердечно дякуємо, ТОВ «Інститут інтернаціоналізації наукового розвитку та промислових відносин» в особі директора Петра Калиновського за увагу та підтримку здобувачів вищої освіти ННІМП.