Участь студентів у благодійній акції з БФ «Сім’я кожному»

27 листопада 2017р. волонтери, з числа студентів ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та Президент благодійного фонду "Сім’я кожному" Ружицький Іван Іванович, у рамках благодійної акції "Старість у радість", відвідали геріатричний пансіонат міста Козелець. Студенти підготували вітальний концерт і намалювали плакат з побажаннями на пам'ять мешканцям пансіонату. Після концертної програми, мешканці пансіонату подякували волонтерам за виступ, подарували на пам'ять свої малюнки, показали творчі роботи і зробили загальне фото на пам'ять.

Благодійний фонд "Сім’я кожному" висловлює свою вдячність всій нашій великій команді: директору Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ УМО Алейніковій Олені Володимирівні – за сприяння і підтримку даного заходу; заступнику директора ННІМП з навчально-виховної роботи Пустовалову Івану Вікторовичу за допомогу в організації творчого процесу.

В свою чергу ми висловлюємо подяку Президенту благодійного фонду "Сім’я кожному" Ружицькому Івану Івановичу – за надану нам можливість поділитися своїм теплом та любов’ю; фотографу фонду Ользі Пашко, за щирі моменти, які вона відзняла, а також всій нашій команді волонтерів, студентів Університету: Некрасову Михайлу, Чепенко Єлизаветі, Бажан Катерині, Надворному Ярославу, Стицюрі Дар’ї, Огородник Марині і Кутовцю Вадиму. Без Вас - нічого б не було!

Дякуємо за Вашу активну життєву позицію, за відповідальний підхід до організації концертної програми, щирість, відкритість та небайдужість до чужої долі. Окреме спасибі директору пансіонату, Шапці Миколі Васильовичу і персоналу за гостинність і доброзичливість.

Ми подарували трохи свого тепла і уваги людям, які цього потребують.
Творимо добро разом!