В ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було проведено національно-патріотичний захід присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні

2 лютого 2017 року в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було проведено національно-патріотичний захід присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності(листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Захід присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні зі студентами Навчально-наукового інституту менеджменту та психології проводив старший викладач кафедри управління проектами та загально фахових дисциплін Сєднев С.С.

На початку заходу пролунав Гімн України. Учасники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Тематична доповідь виступаючого нікого не залишила байдужим та викликала дискусії і обговорення серед присутніх. Захід ще і ще раз підтвердив, що наші студенти є гідними продовжувачами слави, подвигу і гідності всіх українців, хто боронив і боронить нашу Незалежність.