Відбувся, організований Студентською колегією УМО, інтелектуальний брейн-рінг

27.03.2017 року о 13.00 в ауд. 407 І-го корпусу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбувся, організований Студентською колегією УМО серед студентів денної форми навчання, інтелектуальний брейн-рінг «Знання в УМО – це сила!».

Змагались між собою команди: «Діти Фрейда» (ПБ-15,16-Д2), «Дональд Трамп» (УПБ-15-Д2,3), «Бест и Кº» (МОБ-15,16Д2) та «Чилли-Пеперс» (МОБ-14Д2та УПБ-14Д2).

Автором та ведучою заходу виступала староста групи МОБ-14Д2, заступник голови студентської колегії УМО Ольга Кододова.

Журі: голова – директор ННІМП, професор Алейнікова О.В, члени журі: заступник директора ННІМП з навчально-наукової роботи Олійник В.В., заступник директора ННІМП з виховної роботи Пустовалов І.В., доценти кафедри управлінні проектами та загально-фахових дисциплін Букорос Т.О. та Дубініна О.В.

На брейн-рінге були питання, як загальноосвітнього плану, так і спеціально-фахового напряму.

За підсумками балів усіх конкурсів переможцем стала команда «Дональд Трамп» (УПБ-15-Д2,3). Друге місце посіла команда «Бест и Кº» (МОБ-15,16Д2), а на третьому місці виявилися одразу дві команди – «Діти Фрейда» (ПБ-15,16-Д2) та «Чилли-Пеперс» (МОБ-14Д2та УПБ-14Д2).

Усі учасники отримали солодкі призи та велике задоволення від атмосфери інтелектуального свята та самої ігри.