Відбувся урочистий захід присвячений «Дню працівника освіти».

27 вересня 2017 року в Актовій залі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» о 15:00 відбувся організований профкомом Університету урочистий захід присвячений «Дню працівника освіти». На заході були присутні: ректор Університету, доктор педагогічних наук, академік Олійник В. В., перший проректор, проректор з навчально-наукової роботи, доктор філософії Кириченко М. О., директори Інститутів ННІМП та ЦІППО, а також інші науково-педагогічні працівники. В цей день, єдиною, дружньою родиною студенти УМО об’єднались аби разом привітати адміністрацію та , працівників Університету. Зі словами привітання до викладачів звернувся Голова студентської колегії УМО – Некрасова Михайло. Студентство влаштувало сюрприз для викладачів та адміністрації Університету виконав ліричну композицію українського гурту «Один в каное» «Пообіцяй мені» студентка 1-го курсу Петренко Аліна під акомпанемент Вадима Кутовця (гітара) та Владислава Чельцова (барабан). А на останок присутнім було показано відеопоздоровлення з цим чудовим святом, від студентів денної форми навчання усіх академічних груп Університету.

Адміністрація та науково-педагогічні працівники Університету із захватом, бурхливими оплесками та своїми усмішками дякували студентам за щире привітання.