Вітання із днем студента!!!

Дорогі наші здобувачі вищої освіти!

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день студента. Студентські роки є веселими та відповідальними водночас, адже це час обрання свого шляху та пошуку покликання життя. У цей день заведено вітати усіх студентів і бажати їм легких сесій та успішного навчання.
Однак на вашу долю випала війна…

І з тим як ви не лише докладаєте максимум зусиль, щоб успішно здійснювався освітній процес, але й своєю активною участю у волонтерському русі, а дехто і на передовій захищає нашу країну, свідчить про те, що ви також наближаєте перемогу нашої України!

 Ми горді з того, що у нас найкращі студенти, у нас найкраща Студентська колегія, найкраща асоціація випускників Студентської колегії!

Адже ви – учасники освітнього фронту, волонтерського руху, ви на поміч стаєте до тих, хто поряд з вами потребує щоденної допомоги!

Сьогодні я хочу вам усім побажати, щоб війна як найшвидше скінчилася, щоб ваші мрії здійснилися, найцікавіші проєкти реалізувалися і незважаючи на відключення світла, зігріватися любов'ю рідних, близьких людей, зберігали спокій душі під час повітряних тривог, і все ж таки бажаю вам  легких сесій та успішного, цікавого навчання!

Все буде Україна!!

З повагою та любов’ю, директор ННІМП Тетяна Рожнова