ЗВІТ ПРО РОБОТУ ЛІТНЬОЇ «ШКОЛИ МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ» з 27 червня по 2 липня 2018 року

Насправді широкий і незвіданий шлях відкривається перед молодим науковцем…. Чудова і незабутня краса нашої України… 

   Вкотре переконатися в цьому мали чудову нагоду аспіранти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, учасники літньої «Школи молодого науковця», яка проходила з 27 червня по 2 липня 2018 року в селищі Приморське Кілійського району Одеської області. Для участі в роботі школи  з’їхалися понад 25 молодих науковців з усіх регіонів нашої країни.

В процесі здійснення наукового дослідження надзвичайно важливим є поєднання наукової праці, навчання та пізнання з активним відпочинком та оздоровленням. Такий формат співпраці аспірантів та досвідчених науковців  зарекомендував себе досить ефективно.

Для роботи з аспірантами викладачі запропонували різноманітні та активні форми роботи.

Отич Олена Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зав’язків УМО провела проблемний семінар «Методи, технології, методики у дисертаційному дослідженні».

Бондарчук Олена Іванівна, доктор психологічних наук, професор запропонувала проблемний семінар «Методика проведення експерименту в дисертаційних дослідженнях».

Рябова Зоя Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор зупинилася на особливостях структури дисертаційного дослідження в ході проведення  практикуму «Оформлення результатів науково-дослідної роботи».

Грубі Т. В., кандидат психологічних наук, доцент, зосередила увагу на психологічних аспектах здійснення наукового дослідження та  провела тренінг «Психологія перфекціонізму викладачів вищої школи».

Ануфрієва Оксана Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, зав. аспірантури УМО ознайомила аспірантів з сучасною нормативною базою підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів України та вимогами до оформлення дисертацій.

Крім того, за «Круглим столом» викладачі закцентували увагу аспірантів на: досвіді підготовки дисертаційних досліджень ( поради фахівців), типових помилках при написання та оформленні обґрунтування, комунікативній культурі в науковому середовищі.

Аспіранти мали виключну нагоду отримати індивідуальне консультування, обмінятися досвідом один з одним, обговорити з науковцями проблемні  питання, отримати цінні поради та настанови.

Творчій активній співпраці сприяли позитивний настрій, незабутні враження від спілкуванням, захоплююча екскурсія по Вілково та до «О кілометра» по річці Дунай і, звичайно, сонце та море.

Від імені всіх аспірантів висловлюємо щиру вдячність нашим викладачам і незмінному ініціатору та організатору «Школи молодого науковця», зав.аспірантурою ДВНЗ УМО НАПН України Ануфрієвій Оксані Леонідівні.

З нетерпінням чекаємо запрошення для участі в роботі осінньої «Школи молодого науковця».