ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ МОВУ З ВИКЛАДАЧАМИ УНІВЕРСИТЕТУ!

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» оголошує набір на курси англійської мови для іноземних громадян та громадян України.

Курси англійської мови проводяться на мовних рівнях: А0/А1 – Beginner, A1/A2 – Elementary, A2/B1 – Pre-Intermediate, B1/B2 – Intermediate.

Тривалість курсу кожного рівня - 64 академічних годин (2 рази на тиждень).

Рівень

Опис курсу та компетенції

А0/А1 – Beginner

Початковий рівень оволодіння мовою. На початку курсу слухач не вміє читати, писати, не має словникового запасу або він незначний.

Після завершення курсу слухач знає алфавіт, вміє зі слуху записувати слова, розуміє носіїв мови, коли вони спілкуються на повсякденну тематику, сам може підтримувати цю тему (відрекомендуватись чи представити співрозмовника, розповідати про своє найближче оточення та деякі життєві події, знайти дорогу у місті, зробити покупки у супермаркеті).

A1/A2 – Elementary

Після завершення курсу слухач може висловлюватись у простих побутових ситуація, таких як розповідь про себе та сім’ю, власну біографію, здійснювати покупки, повідомляти про власні базові потреби, розуміти телепередачі із повільним та чітким звуковим рядом.

A2/B1 – Pre-Intermediate

Після завершення курсу слухач може спілкуватись у більшості ситуацій, що виникають у подорожах (бронювання номеру, замовлення столика в ресторані, комунікація із персоналом закладів, прохання про допомогу). Слухач також може описувати абстрактні поняття – мрії, думки, хвилювання. Під час перегляду фільмів у деяких випадках буде необхідно звертатись до субтитрів чи словника.

B1/B2 – Intermediate

Слухач здатен зрозуміти суть складного тексту, підтримувати змістовну розмову, аргументувати свою точку зору, спілкуватись про абстрактні поняття, обговорювати політику та економіку. Фільми та телепрограми розуміє без субтитрів з рідкісним звертанням до словника, пише ділові листи, може висловлювати власну думку навіть у незнайомих ситуацій за винятком професійної лексики

Початок занять з 1 жовтня (по мірі набору груп).

Форми навчання: денна, вечірня.

Комплектація груп: до 10 осіб. 

Термін навчання: 4 місяці (один рівень).

Вартість навчання повного курсу: для іноземних громадян 3500 грн.;

для громадян України - 2500 грн. (1 год. – 39 грн.).

Наші контакти: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців 52-А; корпус 3, кім. 4.6.2.

Тел. +38(044) 481-38-28;  e-mail : S_hritsay@uem.edu.ua

Приєднуйтеся:

https://www.facebook.com/umo.edu.ua

https://www.facebook.com/vstupUMO

Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

Крокуємо до успіху разом!