МАГІСТЕРСЬКІ ІСПИТИ: РЕЄСТРАЦІЯ, ТЕСТИ, ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

МАГІСТЕРСЬКІ ІСПИТИ: РЕЄСТРАЦІЯ, ТЕСТИ, ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Реєстрація вступників, які у 2022 році бажають стати студентами магістратури, розпочнеться 27 червня.

Відповідна дата визначена календарним планом проведення вступних тестів у магістратуру.

Цього року для вступу в магістратуру до ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України вступникам-2022 необхідно мати результати магістерського тесту навчальної компетентності.  

Результат магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) необхідний для вступу на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» (спеціальності – «Економіка»; «Психологія»); 07 «Управління та адміністрування» (спеціальності – «Менеджмент»; «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»), 28 «Публічне управління та адміністрування» (спеціальність – «Публічне управління та адміністрування»).

Реєстрація для участі в тестуванні триватиме до 18 липня включно. Її здійснюватиме Приймальна комісія ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

До 03 серпня зареєстровані учасники отримають електронні запрошення-перепустки з адресою екзаменаційного центру, в якому відбудеться тестування.

Іспити будуть проведені в три сесії: основна (10–17 серпня), додаткова (07–10 вересня) та спеціальна (29 вересня–03 жовтня).

Результати основної сесії тестування за шкалою 100–200 балів будуть оголошені до 24 серпня.

У разі неявки на основну сесію з поважних причин, зареєструватися для участі в додатковій сесії МТНК можна буде протягом 22–26 серпня.

Результати додаткової сесії буде оголошено до 13 вересня.

Спеціальна сесія іспитів до магістратури буде проведена для тих вступників, які не зможуть взяти участь у попередніх. Подання заяв для участі в спеціальній сесії вступниками триватиме впродовж 12–16 вересня. Результати спеціальної сесії тестування буде оголошено до 06 жовтня.

З метою підготовки до тестування вступники можуть скористатися дистанційним сервісом підготовки ЗНО-ОНЛАЙН і пройти демонстраційний варіант магістерського тесту навчальних компетентностей
https://zno.osvita.ua/master/tznpk/508/

Довідкова інформація: Драгунова Віра Валентинівна, відповідальний секретар Приймальної комісії, +380969715060, dragunowa.v@uem.edu.ua