ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2022 В ІНФОГРАФІКАХ

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2022 В ІНФОГРАФІКАХ

Для швидкого доступу до актуальної інформації щодо вступної кампанії 2022 року МОН України рекомендує користуватися зрозумілими інфографіками.

1). Замість традиційних вступних випробувань (ЗНО, ЄВІ/ЄФВВ) у 2022 році заплановано проведення таких тестувань:

 • національного мультипредметного тесту (НМТ) ‑ для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти на всі спеціальності (бюджетні місця), кон’юнктурні та медичні спеціальності (зокрема, контракт);
 • магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) ‑ для вступу до магістратури за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування».

Національний мультипредметний тест (НМТ) відбудеться у формі комп’ютерного онлайн-тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України).

2). Щоб вступити іноземцю до ДЗВО «Університет менеджменту освіти» у 2022 році, потрібно зробити п’ять кроків:

 • звернутися до ДЗВО «Університет менеджменту освіти» й отримати запрошення на навчання;
 • сплатити за комплекс послуг з інформаційної та консультаційної підтримки уповноваженого Міністерства освіти і науки України підприємства на сайті https://studyinukraine.gov.ua/en/pay/
 • звернутися за візою до Посольства України за кордоном https://mfa.gov.ua/
 • скласти вступні випробування, зокрема дистанційно у своїй країні;
 • розпочати навчання, зокрема дистанційно.

3). Національний мультипредметний тест відбуватиметься в три сесії:

 • основна: 18 липня – 10 серпня;
 • додаткова: 16 – 20 серпня;
 • спеціальна: 12 – 16 вересня.

4). До 07 червня (включно) триватиме етап підтвердження участі в основній сесії НМТ, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку:

 • з 20 травня до 07 червня;
 • з 21 червня до 07 липня.

Ті випускники, які з 20 травня до 07 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть узяти участь в основній сесії тестування.

Тільки після проходження двох етапів на підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

5). Попередньо заплановано, що тестування відбуватиметься у 21 області України та місті Києві. Також затверджено перелік закордонних пунктів для складання НМТ. Провести тестування заплановано в таких країнах: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.

6). Для вступу до магістратури за галузями знань: 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальностей: «Економіка» (освітньо-професійна програма – Управління персоналом та економіка праці), «Менеджмент» (освітньо-професійні програми – Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), Управління проектами, Управління навчальним закладом), «Психологія» (освітньо-професійна програма – Психологія), «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітньо-професійна програма – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність), «Публічне управління та адміністрування» (освітньо-професійна програма – Публічне управління та адміністрування та освітньо-наукова програма – Публічне управління та адміністрування передбачено проведення магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Зареєструватись для проходження МТНК потенційні магістри зможуть з 27 червня до 18 липня включно на сайті Українського центру оцінювання якості освіти чи звернувшись до Приймальної комісії ДЗВО «УМО».

Тестування будуть проведені в основну, додаткову та спеціально організовану сесії.

 • основна – з 10 серпня до 17 серпня;
 • додаткова – з 07 вересня до 10 вересня;
 • спеціально організована – вересень – жовтень (терміни буде визначено пізніше).

Тестування проходитиме у місцях, визначених УЦОЯО.

Джерело: 
https://mon.gov.ua/ua/news/vstupna-kampaniya-2022-v-infografikah?fbclid=IwAR3JH94GGWA2EPhytrgB2nEEMMbdcD1Datq0aLHDAke0WFqm0kCnf28KyqI