ВСТУПНА КАМПАНІЯ У 2022 РОЦІ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПОДОЛАННЯ ЇЇ НАСЛІДКІВ

01 квітня 2022 року Приймальна комісія ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України на чолі з проректором з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв'язків Наталією Мурановою, директором Навчально-наукового інституті менеджменту та психології Тетяною Рожновою та Відповідальним секретарем Приймальної комісії Вірою Драгуновою долучились до онлайн-брифінгу, організованого МОН України «Вступна кампанія у 2022 році в умовах війни та подолання її наслідків».

Спікери заходу:

• Сергій Шкарлет – Міністр освіти і науки України;

• Сергій Бабак – народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;

• Сергій Колебошин – народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій;

• Юлія Гришина – народний депутат України, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

• Олег Шаров – генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН.

Особливостями вступної кампанії 2022 року до ДЗВО «Унверситет менеджменту освіти»:

• максимально безпечний і цифровізований вступ;
  • рівний доступ і прозорі вступні випробування;
  • об'єктивність та мінімізація корупційних ризиків тощо.

Для вступу на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти на основі ПЗСО на всі спеціальності вступники складають Національний мультипредметний тест (українська мова, математика, історія України).

Для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти  спеціальності галузей знань 05, 06, 07, 28  (крім «Міжнародного права»)  вступники складають магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) та фаховий іспит у закладі освіти .

З метою рейтингування вступників  Університету абітурієнти подають мотиваційні листи (може подаватися через ЄДЕБО)

Запис брифінгу МОН України доступний для перегляду на нашому ютуб-каналі за посиланням: