ЕЛЕКТРОННІ КАБІНЕТИ ВСТУПНИКІВ РОЗПОЧНУТЬ РОБОТУ 01 ЛИПНЯ

У 2024 році реєстрація електронних кабінетів вступників на бакалаврат і в магістратуру до вишів розпочинається 01 липня.

Для створення кабінету вступнику потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі в ЄДЕБО.

Для відкриття електронного кабінету треба вказати адресу електронної пошти – надалі вона буде логіном для входу.

Під час реєстрації електронного кабінету заборонено використовувати електронні адреси заблокованих в Україні сервісів, наприклад, mail.ru, yandex.ru.

Якщо вступник сумнівається у власній спроможності створити електронний кабінет або виникають якісь проблеми, він може звернутись за допомогою до консультаційного центру.

Спеціальной консультаційний центр для допомоги вступникам під час подання заяв в електронній формі створено в приймальній комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Абітурієнти можуть звернутися до консультаційного центру нашого Університету або у будь-який ЗВО, і там їм допоможуть зі створенням електронного кабінету, внесенням заяв в електронній формі, завантаженням додатка до документа про освіту, на основі якого відбувається вступ, тощо.

Абітурієнти повинні уважно перевіряти всі відомості, які зазначають в е-кабінеті, тому що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету вже неможливо.

Загалом у 2024 році вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання в будь-який заклад вищої освіти без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які їх подають, та до 10 заяв на контракт.

Джерело: https://osvita.ua/consultations/92427/