ЯК СТУДЕНТАМ УМО ОТРИМАТИ ДОВІДКУ ДЛЯ ТЦК: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Здобувачі вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» денної форми навчання, які здобувають послідовну освіту мають право на відстрочку від мобілізації. Для цього їм необхідно надати до ТЦК довідку, сформовану у Єдиній державній базі з питань освіти.

ЄДЕБО – Єдина державна електронна база з питань освіти. Зразок довідки для здобувачів вищої освіти визначений у додатку 9 пункту 62 «Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період».

Так, щоб отримати довідку з місця навчання для відстрочки, здобувачам вищої освіти потрібно звернутися до Навчально-наукового інституту менеджменту та психології або до аспірантури Університету. Відповідальна особа від адміністрації Інституту або аспірантури сформує довідку з ЄДЕБО та видасть здобувачу освіти. Після цього довідку потрібно подати до ТЦК та СП, звернувшись туди самостійно.

Варто враховувати, що право на відстрочку отримують лише ті здобувачі освіти, які здобувають вищий за попередній освітній ступінь. Так, відстрочку від мобілізації отримають магістри, які вступили після бакалаврату, доктор філософії – після магістратури.

Однак, якщо у військовозобов'язаного є диплом спеціаліста, то він не отримає права на відстрочку, якщо навчається на магістратурі. Річ у тім, що диплом спеціаліста дорівнює диплому магістра, а тому послідовності у здобутті вищого освітньо-кваліфікаційного рівня немає. Відтак, військовозобов'язаний не матиме права на відстрочку.

Довідки:

• тел. 0636640913, начальник навчально-методичного відділу Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Мельник Тетяна Валентинівна;
  • тел. 0662869151, завідувач аспірантурою Ануфрієва Оксана Леонідівна.