НАЙКРАЩІ ЮТУБ-КАНАЛИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО / НМТ

Вступні іспити до закладів вищої освіти – це завжди великий стрес.

Вони потребують від абітурієнта неабиякої підготовки та докладання зусиль для високих результатів. Однак це зовсім не означає, що підготуватися до національного мультипредметного тесту неможливо самостійно.

Сьогодні існує безліч ресурсів, які можуть у цьому допомогти. Зокрема, можна скористатися різноманітними ютуб-каналами.

До речі, такі канали не тільки допоможуть покращити ваші знання, а й завдяки цікавій формі зроблять сприйняття інформації більш приємним.

У цій статті пропонуємо перелік ютуб-каналів, на яких розміщено відеоуроки з різних предметів НМТ, записи вебінарів, подкасти та лайфхаки для підготовки до складання національного мультипредметного тесту.

ZNOUA

Це один з найбільших українських ютуб-каналів, присвячених підготовці до ЗНО та НМТ.

На цьому ресурсі можна знайти відеоуроки, лекції, анонси освітніх подій, які допоможуть розібратися, як скласти іспити на 200 балів, що робити для ефективної підготовки, як обрати заклад вищої освіти та як стати успішним у школі та в університеті.

TURBO ZNO: твоя підготовка до ЗНО і НМТ

Це онлайн-школа, на каналі якої можна знайти безліч безкоштовних матеріалів для підготовки до вступних екзаменів: доступні вебінари, розважальні відео, чек-листи, тематичні марафони та круті івенти.

На цьому ютуб-каналі також не просто готують до іспитів усіх охочих, а й намагаються зруйнувати сталі стереотипи про нудне навчання та вчити застосовувати набуті знання в реальному житті.

iLearn

Цю інтернет-платформу створила  Громадська спілка «Освіторія», що допомагає реформувати та розвивати шкільну освіту в Україні.

Ютуб-канал допомагає майбутнім абітурієнтам безкоштовно підготуватися до зованішнього незалежного оцінювання.

На iLearn доступні вебінари, відеокурси, тренажери й тести – усе, що потрібно для навчання та успішного складання вступних випробувань.

ЗНОХАБ: онлайн-школа якісної підготовки до НМТ

ZNOHUB – це онлайн-школа, яка готує учнів до національного мультипредметного тесту.

На каналі цієї школи можна знайти відео, які допоможуть у підготовці до іспитів з найважливіших предметів: української мови, ураїнської літератури, історії України, математики, англійської мови, біології та географії.

Be Smart / Будь розумним

Онлайн-проєкт “Be Smart” пропонує курси для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, а також викладає свої відеоуроки на власному ютуб-каналі.

Усі відеоуроки розділені на рубрики за предметами: українська мова та література, історія Україниматематикабіологіяанглійська мова.

В окрему рубрику виокремлено вебінари, на яких розглядаються завдання та надаються рекомендації щодо пробного іспиту.

ГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО/НМТ ОНЛАЙН

Джерело: https://osvita.ua/news/lifelonglearn/91731/