ПЕРЕЛІК ПУНКТІВ РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСНИКІВ НМТ 2024 РОКУ

ПЕРЕЛІК ПУНКТІВ РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСНИКІВ НМТ 2024 РОКУ

З 14 березня до 11 квітня в Україні триває реєстрація майбутніх учасників на національний мультипредметний тест.

Реєстрація проходить у безпаперовій формі, тобто повністю дистанційно за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет та виконати в ньому такі дії:

  • унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
  • завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
  • сформувати Сертифікат НМТ 2024 року.

Також під час реєстрації вступник має вибрати четвертий предмет НМТ з додаткового блоку – українська література, географія, біологія, фізика, хімія, іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська).

Окрім того, вступнику необхідно обрати населений пункт в Україні або за кордоном, де він планує перебувати в дні проведення НМТ та складати іспит.

Цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

Також учасник за потреби має змогу вибрати мову, якою бажає отримати завдання сертифікаційної роботи з математики, історії України, біології, географії, фізики або хімії. Ця опція доступна для тих учасників НМТ, хто здобуває освіту мовами національних меншин. У 2024 році тести будуть перекладені угорською, польською, румунською, кримськотатарською мовами.

У випадку, якщо під час реєстрації виникнуть якісь труднощі чи учасник процедури не зможе впоратися самостійно, він може звернутися за консультацією чи технічною допомогою до найближчого пункту реєстрації.

Пропонуємо перелік таких пунктів у кожній області.

ПЕРЕЛІК ПУНКТІВ РЕЄСТРАЦІЇ

Джерело: https://osvita.ua/test/advice/91652/