ПРО ЗАСІДАННЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Шановні члени приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти»! Повідомляємо Вам, що 26 квітня 2024 року о 15:00 відбудеться планове засідання приймальної комісії Університету в онлайн-форматі.

засідання приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

1. Про новації вступної кампанії.

Доповідач: заступник директора ННІМП, відповідальний секретар приймальної комісії С. О. Чебоненко.

2. Про розподіл обов’язків між членами приймальної комісії.

Доповідач: директор НННІМП В. В. Супрун.

3. Про розклад роботи консультативного центру та організацію робочих місць приймальної комісії.

4. Про підготовку пакету документів приймальної комісії.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, заступник голови приймальної комісії Н. П. Муранова.

5. Про використання вступниками електронного підпису під час вступної кампанії.

Засідання відбудеться на платформі Zoom. Посилання буде надіслано членам приймальної комісії на корпоративну пошту.

Приймальна коісія