РОБОТА З ТЕСТОВОЮ КОМП’ЮТЕРНОЮ ПРОГРАМОЮ НА НМТ

РОБОТА З ТЕСТОВОЮ КОМП’ЮТЕРНОЮ ПРОГРАМОЮ НА НМТ

Учасник НМТ виконуватиме роботу над тестом на комп’ютері, в якому встановлена спеціальна тестова програма.

Перед початком роботи перевірте, чи зручно для комфортного користування розташований персональний комп’ютер на вашому робочому місці.

Якщо вам потрібно змінити масштаб сторінки на екрані монітора, скористайтеся комбінаціями клавіш «Ctrl + [+]» або утримуйте клавішу «Ctrl» та обертайте колесо миші до себе або від себе.

1. На виконання завдань тесту вам відведено 180 хв.

2. Ви можете самостійно розподіляти час між предметами.

3. Після натискання на кнопку «Розпочати роботу над тестом» у правому верхньому куті екрана з’явиться таймер відліку часу, який показуватиме, скільки часу залишилося до завершення роботи над тестом.

4. Розпочати роботу над тестом ви можете з будь-якого предмета. Переходячи від одного предмета до іншого, уважно читайте спливаючі на екрані повідомлення щодо кількості наданих вами відповідей.

5. Повернутися до виконання завдань окремого предмета і надати та зберегти відповідь можна протягом усього часу, відведеного на тестування.

6. Для зарахування відповіді на завдання ви маєте натиснути на кнопку «Зберегти відповідь».

7. Для виправлення відповіді ви можете вибрати інший варіант та повторно натиснути на кнопку «Зберегти відповідь» ‑ у такому разі буде зараховано останню збережену вами відповідь. На боковій панелі, розташованій у верхньому правому куті екрана, будуть відображені опрацьовані вами відповіді. 

8. Будьте уважні. Після натискання на кнопку «Так, завершити роботу» буде зараховано тільки збережені відповіді, повернутися до завдань буде неможливо.

9. Стежте за вказівками, які з’являються на моніторі комп’ютера. Ознайомтеся з інформацією в спливаючому повідомленні про кількість опрацьованих вами завдань із кожного предмета.

10. Якщо бажаєте завершити роботу – підтвердьте своє рішення.

 

Джерело: https://osvita.ua/test/advice/89202/