ЯК ГОТУВАТИСЯ ДО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ НМТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Національний мультипредметний тест у 2023 році складатиметься з трьох частин. Останнім серед трьох блоків буде предметна частина за вибором учасника тестування.
Учасники НМТ зможуть вибрати один предмет з переліку: історія України, біологія, хімія, фізика, англійська, німецька, французька або іспанська мова.
Предметний блок з англійської мови складатиметься з 32 завдань, з-поміж яких:
- 5 завдань з вибором однієї правильної відповіді;
- 11 завдань на встановлення відповідності;
- 16 завдань на заповнення пропусків у тексті.
Зміст завдань блоку НМТ з англійської мови буде відповідати чинній програмі ЗНО з англійської мови (https://osvita.ua/test/program_zno/1005/) та міститиме завдання на читання та розуміння тексту.
Блок не міститиме завдань з аудіювання та завдань для надання письмової розгорнутої відповіді.
За виконання завдань блоку національного мультипредметного тесту з англійської мови вступники зможуть отримати від 0 до 32 балів.
Як отримати високий результат?
Для того щоб отримати високий результат, необхідно ретельно працювати над шкільною програмою з англійської мови, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять ваші вчителі.
Якісно підготуватися до майбутнього тестування допоможе й самостійне тренування. Регулярно виконуючи тести ЗНО-онлайн з англійської мови (https://zno.osvita.ua/english/) за минулі роки, вступники зможуть повторити весь теоретичний матеріал, застосовуючи його на практиці.
Якщо при виконанні тих чи інших завдань будуть виникати питання щодо правильності відповідей, абітурієнти можуть скористатися коментарями-поясненнями до тестів (https://zno.osvita.ua/premium.html) з англійської мови минулих років, які надані провідними фахівцями з підготовки до тестування.
Регулярне виконання тестових завдань з англійської мови онлайн, які максимально наближені до запропонованих під час реального тестування, дозволить призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників та отримати результат, який стане перепусткою до омріяного закладу вищої освіти.
Джерело: https://osvita.ua/test/advice/88320/