БІНПО ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖРЕГІОНАЛЬНОМУ ВЕБІНАРІ: «НОВІТНІ ЛАЙФХАКИ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ЗВАРНИКІВ»

03 листопада 2022 року відбувся Міжрегіональний вебінар для педагогічних працівників напряму «Металообробна галузь» закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Новітні лайфхаки у підготовці майбутніх зварників».

Організатори вебінару: навчально-методичні центри професійно-технічної освіти Київської та Донецької областей.

Модератори заходу: методисти НМК ПТО у Київській області Марія Лучук та Оксана Малащенко.

Запрошеними спікерами було презентовано цікавий досвід упровадження сучасних технологій зварювального виробництва під час підготовки конкурентоспроможного кваліфікованого робітника.

Головним спікером даного заходу був Андрій Геревенко, старший викладач кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України. Тема виступу: «Досвід використання інформаційних технологій при підготовці та проведенні навчальних занять зі спеціальних предметів зварювального виробництва в умовах дистанційного навчання».

Андрій Михайлович продемонстрував методику створення і впровадження інтерактивно-практичного простору та елементів 3D-моделювання у навчально-виробничий процес ЗП(ПТ)О під час дистанційного навчання в синхронному та асинхронному режимі.

Вебінар пройшов у дружній атмосфері, педагогічні працівники активно ставили питання спікерам. Щира зацікавленість усіх учасників вебінару показала актуальність та необхідність проведення такого роду заходів!

Більш детально ознайомитися із матеріалами доповіді можна на ютуб-каналі за посиланням: