ВРУЧЕНО ДИПЛОМИ ЗА ІННОВАЦІЙНУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНУ РОЗРОБКУ

06 грудня 2022 року на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України проведено підсумковий вебінар з теми «Логістика формування навичок успішності». Відкрила захід Лариса Сергеєва,завідувач кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти Університету, доктор педагогічних наук, професор.

Із привітальний словом до учасників звернулись: Ірена Андрощук,професор кафедри педагогіки праці та андрагогіки Педагогічного інституту Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві (Польська Республіка), доктор педагогічних наук, професор; Ольга Просіна,завідувач кафедри філософії освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент; Катерина Мірошниченко,президент Громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти (ВАПП).

Модератор заходу Вікторія Купрієвич, доцент кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент представила спікерів, чиї інноваційні методичні розробки були визначені глядацькими уподобаннями: Олена Ленівенко, викладач професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»; Вікторія Алєксеєвець, заступник директора з навчально-виховної роботи ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі»; Валерія Докторович, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну», доктор філософії (Ph.D); Олександр Антосюк, викладач ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського педагогічного університету мені К.Д. Ушинського»; Людмила Берегій, викладач спеціальних дисциплін Вищого професійного училища № 3 м. Чернівці.

Традиційний обмін думками був коротким і теплим. Взяли участь: Лариса Сергеєва,завідувач кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; Інна Краснощок,доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, доцент, науковий керівник  педагогічного експерименту; Катерина Мірошниченко,президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП), Своїми враженнями також поділились: Ніна Ткаченко, директор ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» і Олеся Нікішина, директор Вищого професійного училища № 3 м. Чернівці. Дослідно-експериментальна робота буде продовжено.