100 НЕЗЛАМНИХ ДНІВ. ПІДСУМКИ АКЦІЇ «ПЕРЕМОЖНІ ОБРІЇ ОСВІТИ» У ЦІПО ТА УВУПО

На освітньому фронті Центрального інституту післядипломної освіти, Українського відкритого університету післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України було започатковано акцію «Переможні обрії освіти» з метою підтримки професійного розвитку педагогів України, нескорених війною. Вебінари за актуальною проблематикою спрямовані на науково-методичний супровід переходу освіти нашої держави на роботу в умовах воєнного стану.

Упродовж 100 незламних днів спікерами 24 вебінарів стали 35 науково-педагогічних працівників ЦІПО, члени віртуальних кафедр УВУПО, закладів і установ освіти наших партнерів, у тому числі Вищої Школи Лінгвістичної в Ченстохові.

Учасниками акції стали 3868 педагогів із закладів освіти всіх типів і рівнів, з усіх регіонів України. Вебінари доступні для перегляду на каналі YouTube ДЗВО «УМО», наразі таких переглядів близько 25 тис.: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ