У ННІМП ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОПП «ПЕДАГОГІКА ВИЩОЇ ШКОЛИ»

25 травня 2022 року в Навчально-науковому інституті ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в дистанційному форматі відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти групи ПВШ-20-Г-1 освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Здобувачів вищої освіти привітав ректор університету Микола Кириченко, побажавши їм успішного захисту, вдалого працевлаштування, реалізації задуманих планів та ідей задля відновлення України.

Захист відбувався у складі екзаменаційної комісії ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти»:

Антонова Олена Євгеніївна – голова комісії, завідувач кафедри професійно-педагогічної, спеціальної освіти, андрагогіки та управління Житомирського державного університету імені Івана Франка МОН України, доктор педагогічних наук, професор;

Олійник Віктор Васильович – заступник голови комісії, радник ректора УМО, академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор;

Рожнова Тетяна Євгенівна – член комісії, директор ННІМП УМО, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП УМО, кандидат педагогічних наук, доцент;

Сіданіч Ірина Леонідівна – член комісії, завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП УМО, доктор педагогічних наук, професор;

Приходькіна Наталія Олексіївна – член комісії, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП УМО, доктор педагогічних наук, доцент;

Махиня Тетяна Анатоліївна – член комісії, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП УМО, кандидат педагогічних наук, доцент;

Мельник Тетяна Валентинівна – секретар комісії, методист вищої категорії відділу навчальної роботи ННІМП УМО.

Усі кваліфікаційні роботи були підготовлені відповідно до вимог чинного законодавства, з використанням сучасних інформаційних технологій, презентаційних матеріалів, жвавих дискусій з проблем менеджменту і адміністрування. Роботи були присвячені актуальним проблемам педагогіки вищої школи: розвитку іміджу, музичного смаку, навчальної мотивації, професійної компетентності, патріотичного виховання, комунікативної культури здобувачів освіти, використанню методу гейміфікації, особистісно-орієнтованих та інтерактивних технологій в освітньому процесі закладів вищої освіти.

Результати захисту кваліфікаційних робіт засвідчили, що науково-педагогічний склад кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» здійснює підготовку висококваліфікованих магістрів спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки», які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками.

Шановні магістранти, щиро вітаємо вас зі знаковою подією у житті – завершенням навчання! Нехай диплом випускника кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти стане для вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним супутником на професійному шляху та предметом гордості.

Колектив Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» перекнаний, що на ваших шляхах буде ще багато перемог, нових проєктів та досягнень!

Хай все у вас збувається!

Все буде Україна!