УЧАСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ННІМП У МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ, ЯКИЙ БУЛО ОРГАНІЗОВАНО КАТОЛИЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІОАНА ПАВЛА ІІ У М. ЛЮБЛІН (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

УЧАСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ННІМП У МІЖНАРОДНОМУ СЕМІНАРІ, ЯКИЙ БУЛО ОРГАНІЗОВАНО КАТОЛИЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІОАНА ПАВЛА ІІ У М. ЛЮБЛІН (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

Партнери ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України з Католицького Університету Іоана Павла ІІ у м. Люблін (Республіка Польща) солідарні з Україною.

З метою підтримки педагогічної та наукової спільноти України Католицьким університетом Іоана Павла ІІ у м. Люблін (Республіка Польща) було запроваджено лінійку семінарів, які розпочалися 25 березня 2022 р. та триватимуть до травня 2022 р.

25 березня 2022 р. семінар  було організовано за підтримки професора Кристини Халас, завідувачки кафедри дидактики, шкільної освіти та педевтології Інституту педагогіки Католицького Університету Іоана Павла ІІ у м. Люблін (рrof. dr hab. Krystyna Chałas – Kierownik Katedry Dydaktyki, Edukacji Szkolnej i Pedeutologii Instytutu Pedagogiki KUL).

На семінарі були присутні науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (професор Тетяна Бурлаєнко, професор Оксана Ковтун, доцент Оксана Дубініна, заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП Віра Драгунова ), які висловили щиру подяку партнерам за підтримку та єдність у важкі часи не тільки для науково-педагогічної спільноти, а й всього українського народу.

Підтримка України, припинення війни і звільнення всіх українських територій до відновлення територіальної цілісності України, ключові освітні питання (особливості виховного процесу у школі, особистісно-орієнтоване виховання, розвиток особистості учня та участь вчителя у цьому процесі) – такими були основні теми виступів та дискусій.

У семінарі взяло участь близько 200 осіб. Велика кількість учасників була представлена науково-педагогічною спільнотою України, що в свою чергу вказує на людську єдність, професійну підтримку та розуміння.

Щиро дякуємо партнерам (Кs. prof. dr hab. Mirosław Sitarz – Prorektor ds. Misji i Administracji KUL, Dr hab. Piotr Magier – Dyrektor Instytutu Pedagogiki KUL, Prof. dr hab. Krystyna Chałas – Kierownik Katedry Dydaktyki, Edukacji Szkolnej i Pedeutologii) за підтримку, єдність та розуміння!!

Світова наукова спільнота підтримує Україну і готова до співпраці!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!