У БІНПО ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОНЛАЙН-АКАДЕМІЇ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

20 жовтня 2022 року уБілоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбулося планове засідання онлайн-Академії цифрових технологій. Під час засідання проведено майстер-клас на тему: «Інформаційно-презентаційний навчальний матеріал: особливості створення та демонстрація».

Модераторами заходу виступили Оксана Петрушак та Андрій Геревенко, старші викладачі кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін БІНПО.

Оксана Петрушак під час майстер-класунаголосила, що сьогодні кожна онлайн-зустріч супроводжується мультимедійною презентацією доповідача, головне завдання якої - візуалізація матеріалу. Спікеркою було актуалізовано питання дотримання низки принципів побудови та оформлення мультимедійної презентації, які ґрунтуються на психофізіологічних особливостях сприйняття людиною інформації з екрана. Зокрема, особливості використання шрифтів, застосування законів колористики, композиції та ергономіки. Обговорили найтиповіші помилки, які виникають під час напрацювання власного стилю презентації.

Андрій Геревенко продемонстрував відеоінструкцію технічних особливостей завантаження презентаційних матеріалів на платформу Microsoft Teams та специфіку роботи в хмарному середовищі OneDrivе. Також була приділена увага етапам створення скріншотів, які надаються педагогічними працівниками для звітування кожного тижня, у яких повинна відображатися наступна інформація: спікер, слухачі, тема презентація, дата та час проведення.

Для зручного користування презентаційними матеріалами майстер-класу розроблена відеоінструкція, завантажена до відеохостингу YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=6s44JsjTqq4.

Засідання онлайн-Академії цифрових технологій БІНПО тривають, тож запрошуємо усіх охочих до професійного зростання разом із науково-педагогічними працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти задля підвищення якості української освіти.