ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Із 17 по 21 жовтня 2022 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 282 педагогічних працівники закладів професійної освіти, зокрема Сумської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Херсонської, Донецької, Волинської та Закарпатської областей.

Завершили підсумково-рефлексійний етап навчання на курсах підвищення кваліфікації 121 слухач (4 групи) за категоріями: «Старші майстри закладів професійної (професійно-технічної)» (29 особи), «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (92 особи) із 56 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Херсонської, Донецької та Закарпатської областей.

Дистанційний етап курсів підвищення кваліфікації пройшли 51 слухач за категорією: «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» із Волинської та Донецької областей.

21 жовтня 2022 року відбувся захист випускних робіт. Членами комісії із захисту випускних робіт стали: 3 професори: Вікторія Сидоренко, Володимир Мандрагеля, Лідія Горошкова; 6 доцентів: Євгеній Івашев, Володимир Кулішов, Андрій Єрмоленко, Оксана Маслова, Ольга Фархшатова, Олена Юденкова; 2 старших викладачі: Андрій Геревенко, Оксана Петрушак; 1 викладач: Марина Князєва.

Продовжили навчання слухачі груп Д-Х-37Вг/р за категорією «Викладачі професійно-теоретичної підготовки» (37 осіб) та Д-Х-38Мг/р «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (38 осіб) із 15 навчальних закладів Дніпропетровської, Кіровоградської та Полтавської областей.

З 18 по 21 жовтня 2022 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України підвищення кваліфікації з охорони праці та безпеки життєдіяльності в ЗП (ПТ)О пройшли 35 педагогічних працівників із 30 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської, Чернігівської, Херсонської, Дніпропетровської, Житомирської, Тернопільської, Чернівецької, Київської, Миколаївської, Кіровоградської,Черкаської областей та міста Києва.

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365 відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

Бажаємо нашим слухачам курсів підвищення кваліфікації успіхів і наснаги в професійній діяльності.

Віримо, що отримані під час курсів знання та навички дозволять підвищити ефективність освітнього процесу у власних закладах професійної освіти.

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!