У ЦІПО ТРИВАЮТЬ ВИПУСКИ СЛУХАЧІВ НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в умовах воєнного стану продовжує працювати на освітньому фронті в сфері професійного розвитку педагогів України. Так, за два тижні листопада 2022 року, завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації 371 слухач, що складає 16 груп.

З них:

• керівні та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти  –  132 особи;
  • керівні та науково-педагогічні працівники закладів післядипломної  педагогічної освіти – 2 особи;
  • керівні та педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти 132 особи;
  • керівні та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти –54 особи;
  • керівні та педагогічні працівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти 11 осіб;
  • керівні та педагогічні працівники закладів позашкільної освіти –20 осіб;
  • керівні та педагогічні працівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, методичних центрів – 1 особа;
  • керівні та педагогічні працівники психологічних служб –19 осіб.

Слухачі активно включалися до обговорення в чаті актуальних питань, до інтерактивних освітніх заходів онлайн, таких як: тімбілдинг, тематичні дискусії, семінарські заняття, науково-практичні конференції та студії, семінари-практикуми тощо.

На третьому підсумковому етапі курсів під час захисту випускних (підсумкових) робіт педагогічні, науково-педагогічні працівники і керівники закладів освіти, продемонстрували високий рівень набутих і вдосконалених / розвинутих професійних компетентностей, поділились досвідом професійної діяльності.

Вітаємо усіх учасників освітнього процесу курсів із такою хорошою подією та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

Бажаємо всім українцям мирного неба та перемоги!

Все буде Україна!