ПРО ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

26 жовтня 2022 року під головуванням т.в.о. ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти», проректора з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктора педагогічних наук, професора Наталії Муранової відбулося планове онлайн засідання Вченої ради Університету.

Проректор з наукової роботи та цифровізації член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Олег Спірін представив Вченій радістан реалізації Концепції цифровізації ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Директор Центрального інституту післядипломної освіти, доктор педагогічних наук, професор Тамара Сорочан доповіла про результати освітньої, наукової і науково-організаційної діяльності інституту  за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку.

Розглянуто та обговорено питання щодо інноваційних підходів до організації усіх видів практик здобувачів вищої освіти в Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти (доповідач - доктор педагогічних наук, професор, директор Вікторія Сидоренко) та Навчально-науковому інституті менеджменту та психології (доповідач - кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора з навчально-виховної роботи Віра Драгунова).

Вченою радою затверджено склад спеціалізованих вчених рад по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 - освітні, педагогічні науки Юлії Анатоліївни Шабали та Наталії Юхимівни Заєць.

Рекомендовано до друку черговий випуск фахового видання збірник наукових праць «Вісник післядипломної освіти» № 22(51) Серій «Педагогічні науки» і «Соціальні та поведінкові науки»; онлайн-посібник «Зарубіжна література» (10 клас) автора викладача зарубіжної літератури Бородянського професійного аграрного ліцею Л. Р. Олексюк; збірника матеріалів Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Варіативні моделі й технології  трансформації професійного розвитку фахівців в умовах відкритої освіти» (23 червня 2022 р.).