УЧАСТЬ БІНПО У ІV-ІЙ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ: «ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

30 листопада 2022 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції: «Інформаційна безпека та інформаційні технології» (ІБІТ 2022). Захід присвячено Міжнародному дню захисту інформації.

Офіційні організатори заходу: Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Національний університет «Львівська політехніка», Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kosciuszki.

Порядком роботи конференції було передбачено урочисте відкриття міжнародного заходу, пленарне засідання та робота секцій: «Інформаційна безпека» та «Інформаційні технології».

У ході роботи конференції презентовано науково-практичні результати у сфері інформаційної безпеки держави. Проривні доповіді спікерів знайшли гідну оцінку серед освітньої спільноти. Конференція стала джерелом натхнення для реалізації власних R&D проєктів кожного учасника.

Спікерами секції «Інформаційні технології» стали науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти: Олена Юденкова, доцентка кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін (наукова доповідь «Цифрова контентна творчість як важлива складова диджиталізації освіти»); Ірина Гончарова, старша викладачка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну (наукова доповідь «Цифровізація освітньої діяльності закладів професійної освіти»). У своїх виступах науково-педагогічні працівники БІНПО продемонстрували широку обізнаність та практичну зорієнтованість у питаннях цифрової трансформація у сфері освіти і науки та цифровізації освітнього процесу.

Висловлюємо слова щирої вдячності організаторам Міжнародної конференції та всім спікерам за активну роботу над утриманням інформаційного фронту нашої України!