ЦИФРОВІЗАЦІЯ ЯК ЧИННИК ЯКОСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ: ВИМОГИ ДО ПЕДАГОГА В КРИЗОВИХ УМОВАХ

28 квітня 2023 року відповідно до програми XXXVIII Міжнародної онлайн виставки «Освіта та кар’єра – 2023» відбувся круглий стіл «Цифровізація як чинник якості освітнього процесу: вимоги до педагога в кризових умовах».

Модератором заходу виступила завідувач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Антощук. В обговоренні актуальних питань сьогодення взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри: доктор педагогічних наук, професор  Любов Карташова та кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Кондратова.

Спікери круглого столу висвітлили такі актуальні теми як: «Цифрові тенденції в освітніх технологіях: погляд в найближче майбутнє» (Світлана Антощук); «EdTech в організації та підтримці освітнього процесу: інноваційні підходи чи оновлення традиційних» (Любов Карташова) і «Цифрові інструменти для організації дистанційного навчання в кризових умовах» (Людмила Кондратова).

Ми, Українці – сильні та незламні!