ІННОВАЦІЇ В УПРАВЛІННІ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИМ  ПРОЦЕСОМ У ПТНЗ:  ПРАКТИКА ВИЇЗНИХ ЗАНЯТЬ

ІННОВАЦІЇ В УПРАВЛІННІ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИМ ПРОЦЕСОМ У ПТНЗ: ПРАКТИКА ВИЇЗНИХ ЗАНЯТЬ

У Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України  з 27 лютого по 3 березня 2017 року відбувся перший етап курсів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою слухачів категорії «Новопризначені заступники директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ” (куратор-тьютор – старший викладач Вікторія Купрієвич).

Відповідно до навчально-тематичного плану 2 березня 2017 року було проведено виїзне заняття слухачів на базі Київського вищого професійного училища № 33 (директор  Петро Наконечний).

Слухачі курсів – представниками ПТНЗ Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей – стали учасниками круглого столу з теми: «Інноваційні підходи до професійного розвитку керівних та педагогічних кадрів професійно-технічної освіти», де було обговорено актуальні проблеми нормативно-правового забезпечення функціонування ПТНЗ, реалізації інноваційних технологій управлінської діяльності, розвитку педагогічної майстерності, використання ресурсів і сервісів мережі Інтернет в управлінні ПТНЗ.  Учасники  круглого столу отримали відповідні методичні рекомендації.

Слухачі відзначили позитивний морально-психологічний клімат, який супроводжує процес підвищення кваліфікації, високий професіоналізм науково-педагогічних працівників Університету менеджменту освіти.

Особливий інтерес викликали тематична дискусія «Сучасні підходи до партнерства професійних навчальних закладів та роботодавців» (викладач – доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) та лекція «Технологія організації та проведення моніторингового дослідження якості освіти у навчальному закладі» (викладач – доктор наук з державного управління, професор Тетяна Лукіна).

Всі слухачі безоплатно отримали навчальні посібники з управління, лідерства та організаційної поведінки, відвідали культурологічні заходи щодо знайомства з науковим та духовно-мистецьким потенціалом столиці України.