ІННОВАЦІЙНИЙ ВІДДАЛЕНИЙ КЛАСТЕР «ЕЛЕКТРОІМПУЛЬС»: СТВОРЕНО ЄДИНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР ПРОФЕСІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ

29 вересня 2022 року на кафедрі професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся четвертий із серії «Маркетинг і логістика інновацій» вебінар, що проводить творча група експериментального педагогічного майданчика Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області та Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки – учасники ІВ кластеру «Електроімпульс».

У вебінарі взяли участь слухачі курсів підвищення кваліфікації категорії: «Заступники директорів ЗП(ПТ)О з навчально-виробничої роботи з Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської області та міста Києва.

У ході вебінару представлено результати педагогічного експерименту і презентовано виступи з теми: Впровадження моделі управління розвитком ЗП(ПТ)О на засадах педагогічної логістики (С.М. Микитюк, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області); Логістика формування цифрового потоку як передумова забезпечення якості освітніх послуг (С.А. Вишневська, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області); Реалізація принципів логістики в управлінні розвитком Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки (С.І. Одайський, в.о. директора Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, кандидат педагогічних наук); Реалізація принципу науковості у співпраці Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки з підготовки фахівців енергетичної галузі із закладами вищої освіти (І.М. Фодчук, декан факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор фізико-математичних наук, професор); Забезпечення логістичних (сервісного та інформаційного) потоків у підготовці фахівців електротехнічного напряму (на прикладі платформи «ELECTUDE») І.С. Денис, керівник навчально-практичного центруелектротехнічних робіт,майстер виробничого навчання, викладач професійно-теоретичної підготовки  Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки); Енергетичний фронт – забезпечення електроенергією в умовах воєнного стану (підключення сонячної панелі). Майстер-клас. (П.В. Панчук, майстер виробничого навчання, викладач професійно-теоретичних дисциплін Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки).

Онлайн естафету від чернівчан прийняла І.В. Слюсар,заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», Київська область.

Серед учасників і гостей вебінару – Т.М. Сорочан,директор Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; С.М. Бойко, директор МПП «Медтехнікасервіс»; К.Б. Мірошниченко,президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти», співголова Консультативної ради ІВ кластеру Т.І. Стойчик,заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійної гірничо-технологічного ліцею, доктор педагогічних наук, співголова Консультативної ради ІВ кластеру, М.В. Братко, професор кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент; В.О. Купрієвич,доцент кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент, науковий консультант експериментального педагогічного майданчика; керівники та педагогічні працівники ЗП(ПТ)О, відповідальні виконавці ЕПМ ЗП(ПТ)О, керівники та координатори педагогічного експерименту від обласних НМЦ(К) ПТО, наукові керівники/консультанти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.