ЄВРОПЕЙСЬКА ЛІГА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ (ELPD) РАЗОМ З УНІВЕРСИТЕТОМ COLLEGIUM CIVITAS (ПОЛЬЩА) ПРОВОДИТЬ ОНЛАЙН-СТАЖУВАННЯ ДЛЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Для тих, хто працює в рідній країні і бажає підвищити свій професійний рівень, хоче розвиватися і пізнавати світ «Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas (м. Варшава, Польща) запрошує на міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників з 03 квітня по 15 травня 2023 року за темою «Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародних освітніх проектів у фінансовій перспективі ЄС».

На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег: проф. Станіслав Моцек, ректор Collegium Civitas, д-р Катажина Манішевська, проректор з міжнародних відносин, Collegium Civitas, д-р Роланд Заржицький, проректор з дидактичних питань, директор Національного агентства програми Еразмус +, Беата Скібінська, д-р Агнешка Ніца,  доцент і керівник азіатських студій у Collegium Civitas та багато інших.

Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати сучасні унікальні методики та набути досвід науково-дослідної і викладацької діяльності, розширити наукові контакти, дізнатися про організацію навчального процесу та інноваційні методи навчання у закладах вищої освіти Польщі

Кожному учаснику стажування буде видано сертифікат від Університету Collegium Civitas про проходження міжнародного стажування тривалістю  180 годин (6 кредитів ECTS). Загальна вартість участі у програмі складає: 4200 грн.

Сертифікат є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 656 «Деякі питання реалізації статті 54 Закону України «Про вищу освіту» (зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів України № 173 від 02.03.2016 р., № 308 від 25.04.2018), наказу Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016 № 13 «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам»

Проведення вебінарів та лекцій буде відбуватися з перекладом матеріалів стажування на українську мову та організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM.

З питань оформлення документів, програми стажування та запрошень звертайтеся за тел. +38 044 333 9189;  +38063 333 9152; +38066 333 9152; +38067 333 9152 або за e-mail: info.elpd@gmail.com

Реєстрація на участь в стажуванні від Collegium Civitas за посиланням: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/