КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МЕНЕДЖМЕНТУ: ПЕРШІ ПІДСУМКИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

З 16 серпня по 01 вересня 2022 року відбувався перший етап вступної кампанії в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти». Здійснювався набір вступників і на навчання за спеціальностями 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Для успішної організації і проведення консультацій та фахових вступних випробувань було сформовано фахові атестаційні комісії, до складу яких увійшли:кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Бурлаєнко; кандидат економічних наук, доцент Анатолій Михайлов; кандидат педагогічних наук, доцент Марина Морозова; кандидат економічних наук Ольга Брусєнцева; методист вищої категорії Любов Мухіна.

Відповідно до системи ЄДЕБО загальна кількість заяв вступників на кафедру за всіма спеціальностями сягнула 217 осіб, з них на ОС бакалавра – 174, на ОС магістра – 43.

За вказаний період кафедрою економіки, підприємництва та менеджменту було успішно проведено вступні випробування для 16 осіб на освітньо-професійні програми «Менеджмент», «Управління персоналом та економіка праці», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Менеджмент організацій та адміністрування (за видами економічної діяльності)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. За ОС бакалавра до Університету на кафедру подали документи до Приймальної комісії 73 особи.

Вступна кампанія цього року триватиме до 30 листопада. Тож чекаємо наших вступників, адже спеціальність «Менеджмент» увійшла у п’ятірку топових спеціальностей в Україні серед абітурієнтів.

Кафедра економіки, підприємництва та менеджменту запрошує молодь для здобуття освітніх ступенів бакалавра та магістра економіки, менеджменту, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в ДЗВО «Університет менеджменту освіти»!

Детальніша інформація щодо вступу в Університет менеджменту освіти на сайті у рубриці «Вступникам» за посиланням: http://umo.edu.ua/applicants

Контакти Приймальної комісії УМО:

Адреса: 04053, м. Київ, вул. Cічових Стрільців, 52-а, 3 корпус, I поверх, кімн. 1.9. (Станція метро «Лук’янівська»).

Тел.: (044)481-38-44; (044)481-38-39; (096)971-50-60, (093)901-88-55, (050)381-19-74, (067)613-23-95;
vstupumo@uem.edu.ua

Контакти кафедри економіки, підприємництва та менеджменту:
(098)-748-55-83, 416@uem.edu.ua

Чекаємо на Вас!