КАФЕДРА ПРОФЕСІЙНОЇ І ВИЩОЇ ОСВІТИ: ТРИВАЄ ДРУГИЙ  ДИСТАНЦІЙНИЙ ЕТАП

КАФЕДРА ПРОФЕСІЙНОЇ І ВИЩОЇ ОСВІТИ: ТРИВАЄ ДРУГИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ЕТАП

На кафедріпрофесійної і вищої освіти (завідувач доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) продовжується освітній процес відповідно до робочих навчальних програм і триває ІІ (дистанційний) етап для груп слухачів курсів підвищення кваліфікації. 27 травня 2023 року відбулися заняття для слухачів тематичних курсів «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів)» (на базі Технологічного фахового коледжу ДЗВО «НЛТУ України»).

Онлайн заняття провели: доцент Світлана Антощук, кандидат педагогічних наук, доцент; Олена Коврига, кандидат наук з державного управління, доцент; Людмила Антонюк, старший викладач.

Для груп тематичних курсів «Розбудова системи забезпечення якості освіти в закладах позашкільної освіти» (куратори-тьтютори доцент Олена Коврига та старший викладач Тамара Пікож) 27 травня 2023 року онлайн заняття провела доцент Вікторія Купрієвич, кандидат педагогічних наук, доцент.

Враховуючи умови воєнного стану, слухачі курсів підвищення кваліфікації мають можливість навчатися дистанційно у зручний для них час, для цього у віртуальних кабінетах є всі необхідні презентації, методичні рекомендації та додаткова література. Бажаємо успіхів і найшвидшої перемоги!